Referencie

Ohlasy niektorých spokojných zákazníkov

Ľubomír Decky / TV-AV Elektronic s.r.o. 

" Som klientom p. Garamatu od roku 2012 a práve to hovorí za všetko. Profesionálny prístup, spoľahlivosť, rýchlo a kvalitne odvedená práca su jeho samozrejmosťou. Čo si cením je aj ľudský prístup ku klientovi so záujmom vyjsť mu maximálne v ústrety. Vrelo odporúčam pána Gramatu všetkým klientom a verím že budú taktiež spokojní." 

Tomáš DrdakTopSki šport 

"So službami p.Gramatu sme boli maximálne spokojní, či už v oblasti riešenia vlastníckych vzťahov k pozemku alebo vybavenie všetkých potrebných rozhodnutí a povolení k stavbe ako takej, a to od samého začiatku, až po úspešne otvorenie našej predajne. Určite služby p.Gramatu budeme odporúčať ďalším ľuďom. Ďakujeme."

Ing. Miloš Horvát - HORVÁT s.r.o.  

"V obchode je to v tedy dobre, keď sa každý venuje svojmu predmetu podnikania. Preto som si objednal u pána Michala Gramatu vybavenie stavebného povolenia. Nepoznám legislatívu a ani veľa krát neviem, či stavebný úrad to čo od stavebníka požaduje je logické a vyplýva z legislatívy, alebo iba stavebnikovi sťažujú proces stavebného konania. Toto bol dôvod mojej objednávky a urobil som dobre. Pán Gramata ma uchranil rozčuľovaniu sa pri stavebnom konaní a v krátkej dobe som dostal stavebné povolenie. Odpurúčam jeho služby, lebo je profesionál vo svojom obore. Ja sa za ten čas môžem venovať mojej práci." 

Peter a Andrea   

"Cez pána Ing. Štefana Figu PhD. sme riešili kúpu bytu. So spoluprácou sme boli veľmi spokojní, už od samotného prístupu, poradenstva až po riešenie všetkých administratívnych vecí. Touto cestou mu chceme poďakovať za jeho promptnosť a nadštandardný prístup."  

Karol Gašparík

Špecialista kvality / MOBIS SR, s.r.o.

"S vybavením hypotéky som bol maximálne spokojný. Dostal som odpoveď na vsšetko, čo ma zaujímalo. Vybral som si banku, ktorá bola najvýhodnejšia a už stačilo len prísť a podpísať. Všetko, čo sa dalo vybaviť bezo mňa, tak bolo zariadené. " 

Zuzana O. 

"Dobrý deň, s pánom Ing. Kolovrátkom sme boli nadmieru spokojní. Veľmi schopný a spoľahlivý maklér. Vybavil všetky dokumenty a obehal všetky úrady za nás, za čo sme mu s priateľom nesmierne vďační. Netrvalo ani 4 mesiace od prvej obhliadky bytu a už sme sa sťahovali. Určite by som odporučila aj svojím známym."
 

Ladislav Čellár  

S konaním a prístupom pána Kolovrátka som veľmi spokojný.

Rudolf Kozlik 

"Doterajsia spolupraca s p.Kolovratkom nema chybu. Velmi slusny mlady clovek, ochotny a trpezlivy k zakaznikovy. S p.Kolovratkom som nadmieru spokojny. Z tohto dovodu som doporucil predaj nehnutelnosti v Pov.Chlmci aj mojmu bratrancovi. Hned zareagoval a navstivil nas uz 3-krat s klientom aj po 18hod. Moju nehnutelnost navstivil s viacerymi klientami co nemozem povedat o inych realitkach. Takze DOTERAJSIA MAXIMALNA SPOKOJNOST."

Bohuslava K.  

"Predávali sme byt na diaľku, pretože nebývame v Žiline. Pán Kolovrátek za nás vybavil všetky formality a ušetril nám veľmi veľa času. V každom momente nás informoval o priebehu obchodu a aktívne riešil všetky vzniknuté problémy. Oceňujeme vysokú profesionalitu a príjemné vystupovanie. Odporúčame každému, kto chce predávať alebo kupovať nehnuteľnosť."

Rudolf 

"Hodnotim kladne.Vyborna spolupraca pri predaji nehnutelnosti.Odbornik na svojom mieste. Doporucim priatelom."

Marián Vrábel  

"Bol som spokojný s profesionálnym prístupom p. Kolovrátka. Od začiatku až do konca som vždy mal prehľad o situácii a predaj sa podarilo dotiahnuť do úspešného konca. "

Zuzana Bohušová 

"Som nadmieru spokojná so spoluprácou s vašou RK a konkrétne s pánom Ing.Kolovratkom, ktorý urobil pri predaji našej nehnutelosti všetko možné i nemožné i vzhľadom na to, že mal oddychovať na dovolenke a aj počas nej, riešil naše záležitosti, len aby nám vyšiel v ústrety! Taktiež všetko ohľadne dokumentov vyriešil nadštandardne! Vzdy som bola informovaná o podrobnostiach, či bol týždeň, alebo víkend...za čo moc ďakujem ! Vďaka nemu budem určite vašu RK odporúčať aj známym! "